Topo hukuk bürosunda iş imkanı - staj avukatlık

Topo Hukuk Bürosunda Hangi Kategoride Çalışma Arkadaşları Arıyoruz?

Topo Hukuk Bürosunun kurucu avukatı olan avukat Serdarhan Topo ile Topo Hukuk Bürosunda Hangi Kategorilerde Çalışma Arkadaşları Aradıkları Hakkında konuştuk. İşte Detaylar: 

Topo Hukuk Bürosunda Hangi Kategoride Çalışma Arkadaşları Arıyoruz?

Topo Hukuk Bürosu, müvekkillerine en iyi şekilde hizmet verebilmek gayesi ile çalışmalarını sürdürmektedir. Bünyesinde alanında uzmanlaşmış uzman avukatlar, stajyer öğrenci, ofis sekreteri ve hukuk fakültesi öğrencisi bulundurmaktadır. Serdarhan Topo’nun kurmuş olduğu Topo Hukuk Bürosu çalışma arkadaşları ile uyum içerisinde çalışarak çalışmalarına devam etmektedir.

Sürekli gelişen ve büyüyen Topo Hukuk Bürosu; saygın bir fakülteden mezun, yazılı ve sözlü iletişim gücü kuvvetli, ilgili alanda deneyimli, sorumluluk sahibi, farklı rollerde takım çalışması yapmaya yatkın ve kendini sürekli geliştiren avukat arkadaşları aramaktadır. Ayrıca yaz stajı için, resmi staj için ve hukuk sekreterliği kategorilerinde de iş başvuru yapılabilmektedir. Özellikle resmi stajın yapılacağı hukuk bürosu gelecekte iyi bir avukat olmak isteyenler için oldukça önemlidir. 6 ayı adliyede altı ayı ise hukuk bürolarında yapılan staj için Topo Hukuk Bürosu oldukça uygundur. Çeşitli alanlarda faaliyet gösteren ve dava çeşitliliği oldukça fazla olduğu için staj yapacak kişilere oldukça faydalı olacaktır.  Bu başvurular Topo Hukuk Bürosuna ait resmî web sayfasının kariyer bölümünden özgeçmiş gönderilerek yapılabilmektedir.

TOPO HUKUK BÜROSU KURUCUSU SERDAR HAN TOPO KİMDİR?
Topo Hukuk Bürosunda Hangi Kategoride Çalışma Arkadaşları Arıyoruz?

 Yeni Çalışma Arkadaşlarımızdan Beklentilerimiz Nelerdir?

Topo Hukuk Bürosu müvekkillerine en yüksek kalitede ve ahlak kurallarına uygun hizmet verme misyonu ile çalışmalarını sürdürmektedir. Müvekkillerin sorunlarına çözüm bulabilmek, hukuk dünyasındaki gelişmeleri takip etmeyi amaç edinen Topo Hukuk Bürosu, avukatlık ve danışmanlık hizmeti verirken teknolojinin nimetlerinden faydalanmayı da ihmal etmemektedir. Serdarhan Topo’nun kurucusu olduğu Topo Hukuk Bürosunun vizyonu ise sürekli gelişerek Türkiye’nin ve Dünya’nın en iyi hukuk bürosu olabilmektir.  Bu vizyon ile uzmanlık alanlarını artırmaya çalışmakta müvekkillerinin her türlü hukuki ihtiyaçlarını karşılamaya çalışmaktadır.

Av. Serdarhan Topo: İnternetten Alışveriş Yaparken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Topo Hukuk Bürosunun bu misyonları ve vizyonları gerçekleştirebilmek için ekip çalışması oldukça önemlidir. Bu sebeple bünyesinde çalıştıracağı çalışma arkadaşlarından birtakım şeyler beklemektedir. Bu beklentilerin başında özveri ile çalışmak gelmektedir. Özveri ile verilen işi en iyi şekilde yerine getirmek başarıya ulaşmak adına oldukça önemlidir. İş arkadaşları ile dayanışma içerisinde olmak hep iş yükünü hafifletecek hem de her gün sabah kalkınca işe mutlu bir şekilde gitmeye neden olacaktır. Bu da yapılan işten alınan verimin artmasını sağlayacaktır. Topo Hukuk Bürosu çalışanlarından ayrıca kaynak kullanma, bilgiyi kullanma, özellikle teknolojiye uyma yeterliliklerini de aramaktadır.

Topo Huku Bürosu İş İmkanı
Topo Hukuk Bürosu İş İmkanı

Serdarhan Topo özellikle yeni avukatların, belirli alanlarda uzmanlaş olmalarını verilen hizmetin kalitesi açısından oldukça önemsemektedir. Son olarak Topo Hukuk Bürosunun uzman bir kadro ile hizmetine devam ettiği alanları sıralayacak olursak, bilişim hukuku, aile ve boşanma hukuku, ceza hukuku, şirketler ve ticaret hukuku, gayrimenkul hukuku, fikri mülkiyet hukuku, iş hukuku ve yabancılar hukukudur. Tüm bu hukuk dallarında yerli ve yabancı müvekkillerine en iyi şekilde avukatlık ve danışmanlık hizmeti vermeye devam etmektedir.

Topo Hukuk Bürosuna Nasıl Ulaşabilirsiniz?

Topo Hukuk Bürosuna kendi internet sitesinden form doldurup randevu alınabileceği gibi diğer iletişim bilgileri yolu ile de randevu alabilmek mümkündür. İletişim bilgilerini detaylandıracak olursak:

Adres: Mecidiyeköy Yolu Caddesi / İzmen Sitesi / B/2 Blok/ No:2/ Kat:1 / Şişli/ İstanbul (Mecidiyeköy metrobüs durağı yanı)

Telefon: +90 212 679 32 53

E posta: [email protected]

Çalışma Saatleri: Hafta içi 09.00- 19.00

Ayrıca  www.topo.av.tr adresinden avukata sor kısmından kendilerine ulaşabilme imkanı mümkündür. Bu sayede akıllarında soru işareti olan kişiler en kısa sürede yönelttikleri soruların cevabını alabileceklerdir.

Only registered users can comment.

Bir cevap yazın