Hakkımda

Serdar Han Topo, İstanbul’da dünyaya geldi. İlkokulunu ve ortaokulunu burslu olarak Özel Birikim Okulları’nda tamamladı. Lise eğitimini de Çatalca Anadolu Lisesi’nde tamamladı. Serdar Han Topo, 2010 yılında dereceyle İstanbul Üniversitesi Hukuk Fakültesini kazandı ve Hukuk Fakültesinden 2014 yılında mezun oldu. Üniversite eğitimi görürken birçok sosyal sorumluluk projelerinde gönüllü olarak hizmet verdi.

Serdar Han Topo

Üniversite eğitimi görürken bazı girişimlerde bulunarak iş hayatında aktif şekilde rol almayı başardı. Lisans eğitiminin ardından aldığı eğitimler ve edindiği tecrübeler sayesinde birçok, ilgili kişi ve kurumlara danışmanlık hizmeti verdi. 2014 yılında Topo Hukuk Bürosunu kurarak yapmış olduğu çalışmalarını daha kapsamlı sürdüren Avukat Serdarhan Topo hemde Bilişim Teknolojileri uzmanıdır.

 

Serdarhan Topo - Topo Hukuk
Topo Hukuk Bürosu

Serdarhan Topo’nun Uzmanlık Alanları

Serdarhan Toponun özellikle uzman olduğu ve hizmet verdiği alanlar; ceza hukuku, bilişim hukuku, e-ticaret hukuku, miras hukuku ve boşanma ve aile hukuku alanlarında uzman olarak verdiği hizmetlerle tanınmaktadır. Serdar Han Topo, Topo Hukuk bürosu çatısı altında müvekkillerine hizmet vermektedir.

Topo Hukuk Bürosu Nerede?

TOPO Hukuk Bürosu, müvekkillerinin ulaşım konusunda sıkıntı yaşamamaları için merkezi bir yerde, İstanbul / Şişli’de hizmet vermektedir. Topo Hukuk Bürosu Mecidiyeköy metrobüs durağına ve çağlayan adliyesine yürüme mesafesindedir.

Sosyal Medya Hesapları:

  1. Facebook
  2. Twitter
  3. LinkedIn 
  4. Instagram
Özet
Serdarhan Topo
Sayfa İsmi
Serdarhan Topo
Açıklama
Serdar Han Topo öncülüğünde kurulan Topo Hukuk Bürosu ve Av. Serdarhan Topo hakkında bilgilerinin paylaşıldığı bir sayfadır.
Yazar
Yayıncı İsmi
Serdarhan Topo
Yayıncı Logosu