TOPO Hukuk Bürosu

TOPO Hukuk Bürosu Hakkında

TOPO Hukuk Bürosu

Topo Hukuk Bürosu, 2015 yılında Avukat Serdarhan Topo tarafından kurulmuştur. Uzman avukat kadrosu ile müvekkillerine Aile ve boşanma hukuku, şirketler hukuku, ceza hukuku, gayrimenkul hukuku, fikri ve sınai haklar hukuku, şirketler hukuku, yabancılar hukuku ve bilişim hukuku alanlarında hizmet vermektedir.

Topo Hukuk Bürosu‘nun kurucu avukatı Avukat Serdarhan Topo’nun hakkında daha fazla bilgi almak için Serdarhan Topo‘nun biyografisine göz atabilirsiniz.

Biyografi:

Av. Serdarhan Topo Biyografisi

Topo Hukuk Bürosu göstermiş olduğu hassasiyet ve müvekkillerine sunmuş olduğu profesyonel hizmeti sürekli ileriye taşımayı düstur edinmiş ve ekibini bu çerçevede motive etmeye devam etmektedir. Aynı zamanda Topo Hukuk Bürosu müvekkillerine vermiş olduğu hukuki danışmanlık kapsamında önleyici hukuk hizmeti de sağlamaktadır. Bu kapsamda sektörel hukuki eksikliklerini özenle tespit ediyor ve tespit edilen alandaki eksikliklerin iyileştirilmesi için titizlikle güven ve samimiyete bağlı çalışmalar yürütmektedir.

TOPO Hukuk Bürosu

TOPO Hukuk Bürosu’nun Benzersiz Misyonu 

 Topo Hukuk Bürosu, müvekkillerine yüksek kaliteli, iş ahlakı kurallarına uygun olarak hukuki danışmanlık ve dava takip hizmeti sunma hedefine yönelik çalışmalarını sürdürmektedir. Öncelikli olarak müvekkillerinin sorunlarını anlamak, güncel mevzuata göre sorunları çözmek, güncel mevzuata göre sorunlarını gidermek ve uzun vadede gerçekleşebilecek sorunlarını öngörerek önlemek amacıyla çalışmaktadır.

Müvekkillerinin sorunlarına karşı hukuki danışmanlık hizmetlerini başından sonuna kadar özenle takip edip, nitelikli hizmet, profesyonel ekip ruhu, gizlilik prensibi ve %100 müvekkil memnuniyeti ile sektöründe lider ve müvekkillerine dünya çapında Türkiye’yi en iyi şekilde temsil eden bir hukuk bürosu olmayı kendisine amaç edinmiştir.

TOPO Hukuk Bürosu’nun Vizyonu

Topo Hukuk Bürosu’nun vizyonel ilk hedefi, Türkiye ve dünya çapında en iyi hukuk bürosu olmaktır. Müvekkillerinin ihtiyaçlarını karşılamak için müvekkil memnuniyeti politikasını taviz vermeden uygulamaktadır. Serdarhan Topo liderliğinde Topo Hukuk Bürosu Her müvekkile her seferinde başarılı sonuç etmek ve müvekkili memnun etmek için uzman avukat kadrosu ile çalışmalarına devam etmektedir.

Topo Hukuk Bürosu, uzman ve tecrübeli ekibi ile hukuki hizmetlerinde olağanüstü deneyim sunarak, bireylerin ve kurumların ulaşmak istediği bir hukuk bürosu olarak tanınacaktır.

TOPO Hukuk Bürosu ile neden çalışmalısınız

Neden Topo Hukuk Bürosu İle Çalışmalısınız? 

 • Yaratıcı Çözümler
 • Tecrübeli Kadro
 • Nitelikli Hizmet
 • Gizlilik Prensibi
 • Hızlı Sonuç
 • Müvekkil Memnuniyeti
 • Dürüstlük
 • Mükemmel Hizmet
 • Dürüstlük

Topo Hukuk Bürosu’nun Tarihçesi

 • Ekim 2015 – Topo Hukuk Bürosu Cevizlibağ Tercüman Sitesinde kuruldu.
 • Nisan 2016 – Topo Hukuk Bürosu bünyesine ilk avukat meslektaşı dahil etti.
 • Haziran 2016 – Topo Hukuk Bürosu internetten avukata soru sorma hizmetini aktif etti.
 • Temmuz 2016 – Topo Hukuk Bürosu uluslararası hukuk hizmetini portföyüne ekledi.
 • Ocak 2017 – Topo Hukuk Bürosu ekibinde staj pozisyonu açtı.
 • Eylül 2017 – Topo Hukuk Bürosu İstanbul Adliyesine yakın pozisyonda bulunan Şişli – İzmen Sitesi’ne taşındı.
 • Kasım 2017 – Topo Hukuk Bürosu web sitesi yenilendi.
 • Ağustos 2018 – Topo Hukuk Bürosu Youtube ve diğer sosyal platformlarda insanları bilgilendirme amaçlı yayınlara başladı.

Serdarhan Topo ve Topo Hukuk Bürosu İle İletişim Kanalları

Topo Hukuk Bürosu ve Avukat Serdarhan Topo, İstanbul Avrupa yakasının Şişli ilçesindeki harika ofisinde hukuki hizmet sağlamaya devam etmektedir.

İletişim:

Adres: Mecidiyeköy yolu caddesi, İzmen Sitesi B-2 Blok No: 2 Kat: 1 D:66

Şişli/İstanbul (Mecidiyeköy Metrobüs Durağı Yanında)

Telefon Numarası: +90 212 679 32 53

Mail: [email protected]

Hukuki Desteğe Mi İhtiyacınız Var? 

Topo Hukuk Bürosu ile iletişime geçmeden önce Topo Hukuk Bürosu hakkında daha fazla bilgi almak isterseniz, Topo Hukuk Bürosu Güncel Mevzuat Bloğunu ziyaret edebilirsiniz. Ayrıca yine Av. Serdarhan Topo hakkında daha fazla bilgi almak için de Serdarhan Topo’nun kişisel internet sitesini ziyaret edebilirsiniz.

 

 

 

Özet
Topo Hukuk Bürosu Hakkında
Sayfa İsmi
Topo Hukuk Bürosu Hakkında
Açıklama
TOPO Hukuk Bürosu hakkında bilgi veren, Serdarhan Topo'nun kaleminden yazılan yazı yayında. Topo Hukuk Bürosu hakkında bilgi için tıklayınız.
Yazar
Yayıncı İsmi
Serdarhan Topo
Yayıncı Logosu